אימפוטנציה- בעיית אין אונות, הינה למעשה כאשר איבר המין הזכרי אינו מגיע לזיקפה או אינו יכול לשמור על הזיקפה כאשר הגבר נמצא בזמן גירוי מיני עם האישה/הגבר או אפילו עם עצמו. כאשר הגבר נמצא בזמן הגירוי מערכת כלי הדם מוזרמת אל איבר המין אשר מבוצעת בזכות מערכת העצבים, וכך מקשה ומגדילה את איבר מינו של הגבר. אך קיימים מקרים אצל גברים רבים בכל הגילאים בהם הזקפה אינה קיימת בעת הצורך, מה שגורם לגבר להרגיש אי נוחות בעניין.

ישנן סיבות רבות בגללן הגבר סובל מאין-אונות: תזונה לא נכונה, תרופות בהן משתמש, עישון, אלכוהול, סמים, בעיות הורמונאליות וכיו"ב. בעיה נוספת ונפוצה ביותר הינה בעיה פסיכולוגית, אשר נגרמת אף מסיבות רבות: כאשר הגבר אינו מגיע לזיקפה בגלל רגשות כאשר ישנן תחושות רבות של חששות ופחדים- חששות העלולות להיות בגלל פחד מביצוע מיני שיהיה לא טוב. סיבה נוספת בגלל בושה שחש הגבר- שהאישה לא תאהב את האיבר המיני, את הגוף של הגבר.

אימפוטנציה - קמגרה
אימפוטנציה גורמת לתחושת חוסר מסוגלות במיטה – אך חשוב לדעת כי ישנו פתרון.

בגלל כעס שחש הגבר על נושאים רבים, אולי בגלל אהבה שהגבר מרגיש שהלכה לאיבוד, בגלל בגידה של הגבר באישה ולכן אין זקפה, מערכת יחסים בין בני הזוג שמתערערת לה וכיו"ב. לא קיימות תרופות אשר עוזרות לטיפול באימפוטנציה מהסיבה הפסיכולוגית, אפילו הויאגרה לא עוזרת בכך- היא מטפלת בבעיות האורגניות, פיזיולוגיות, וזה בעצם מכסה גם על הקושי הפסיכולוגי, כי כאשר הגוף דרוך ומוכן לסקס, זה משפיע בעקיפין גם על האספקט הפסיכולוגי.

קמגרה- הויאגרה הגנרית, הינה תכשיר בצורת ג'ל אשר פותר את בעיית האין-אונות גם מהסיבה הפסיכולוגית. היא תעזור לגבר לקבל זיקפה בעת הגירוי המיני. התרופה למעשה באופן טבעי לחלוטין מבצעת את תפקידה. תרופה כזו יעילה בכל הגילאים.

לרכישה מאובטחת של קמגרה

מילות מפתח: אימפוטנציה, אין אונות, חוסר זיקפה, קמגרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *