הידעתם שטורקיה פיתחה מערכת רפואית ברמה עולמית, עם טכנולוגיה מתקדמת וציוד עדכני שלעתים קרובות אינו זמין במקומות אחרים? זה הוביל לכך שטורקיה הפכה לאחד היעדים הפופולריים ביותר לתיירות רפואית, ומספקת אבחון וטיפול מתקדמים לאנשים שאינם יכולים לגשת לשירותים אלה במקומות אחרים. בתי חולים טורקיים מאמצים טכניקות חדשות ומובילים את הדרך בפיתוח רפואי. ואת זה לא אנחנו אמרנו:

"בתי החולים של טורקיה מובילים כעת את הדרך במחקר הרפואי". –הגרדיאן

טורקיה היא מדינה מתפתחת עם איכות הולכת וגוברת של שירותי הבריאות. המדינה משקיעה בהקמת שירותים ומתקנים רפואיים מתקדמים, המהווה תגובה ישירה לעלייה במספר התיירים העשירים המבקרים בטורקיה לצורך תיירות מרפא.

ממשלת טורקיה משקיעה רבות במימון פיתוח תעשיית הבריאות במאמץ למשוך יותר תיירות רפואית.

דוגמה אחת לכך היא בית החולים האוניברסיטאי Hacettepe המציע טיפולים מתקדמים כגון נוירוכירורגיה, ניתוחי לב וכלי דם או טיפולי פוריות. בנוסף, ישנם בתי חולים פרטיים בינלאומיים אשר רואים למעלה ממיליון חולים מדי שנה מכל רחבי העולם.

בנוסף, טורקיה מושכת אנשים מכל רחבי העולם בגלל העלות הנמוכה והאיכות הגבוהה שלה מרכזי טיפול בסרטן. הסיבה לכך היא שיש הרבה רופאים מיומנים היטב.

אנשים שמחפשים מרכזים לטיפול בסרטן עשויים לרצות לשקול את טורקיה. יש הרבה רופאים מיומנים בארץ, מה שאומר שעלות הטיפול נמוכה והאיכות גבוהה. בנוסף, טורקיה קרובה מאוד למדינות רבות באירופה, מה שמקל על אנשים מכל העולם לבקר.

היכן נמצאים בתי החולים המובילים בטורקיה?

השירותים הרפואיים הטובים ביותר במדינה זו זמינים בבתי חולים מובילים באיסטנבול, אנקרה, בורסה, אנטליה ואיזמיר. כל אלה מצוידים במתקנים חדישים ומציעים התייעצות עם מומחים לכל סוג של מחלה החל מטיפול רפואי כללי ועד לניתוחים פלסטיים.

תיירות רפואית בטורקיה

טורקיה עשתה התקדמות גדולה בתחום הבריאות והופכת במהירות למעצמה עולמית של תיירות רפואית. בטורקיה יש כמה מבתי החולים והמומחים הרפואיים הטובים בעולם. המטופלים יכולים לבחור מתוך מגוון רחב של טיפולים שאינם זמינים במדינות מולדתם, כגון טיפול מתקדם בסרטן ומחלות עיניים. ממשלת טורקיה מספקת שירותי בריאות חינם לכל אזרחיה במסגרת מערכת הבריאות הלאומית (NHS). ה-NHS מציע שירותי בריאות בסיסיים בחינם (כולל שיניים, רפואת עיניים, גינקולוגיה וכו'), אשפוז ותרופות לכל האזרחים.

תיירות רפואית בטורקיה נמצאת במגמת עלייה בשל שירותי הבריאות האיכותיים של המדינה. למעשה, המדינה נחשבת כיום לאחד היעדים המובילים בעולם בו אנשים יכולים למצוא טיפול רפואי במחיר סביר ואיכותי.

עלות שירותי הבריאות באיסטנבול היא מהנמוכות באירופה, ואיכות הטיפול היא מהגבוהות ביותר. לפי סקר של מגזין Medical Tourism, טורקיה מדורגת במקום הראשון מבחינת עלות סבירות ובמקום הרביעי באיכות.

יעד פופולרי למטופלים מאירופה ומהמזרח התיכון

נראה שטורקיה נמצאת ביתרון בכל הנוגע לתיירות רפואית. זהו יעד פופולרי למטופלים מאירופה ומהמזרח התיכון, שנוסעים לשם לטיפולים שאינם זמינים או סבירים בארצם.

לטורקיה היסטוריה ארוכה של שירותי בריאות והיא מספקת שירותי בריאות טובים ובמחיר סביר כבר שנים רבות. בתי החולים בארץ הם מהמתקדמים בעולם, עם ציוד חדיש, רופאים, אחיות וצוות מעולים.

חלק זה מציג בפניכם את השירותים הרפואיים המתקדמים של טורקיה המוצעים בבתי החולים שלהם עם טכנולוגיה חדישה.

יש גלובליזציה בתחום הבריאות, ותיירות רפואית ממשיכה במגמה זו. עם רמת הנגישות לבתי חולים, סבירות הטיפולים ומתקנים מודרניים – היא הפכה ליעד מבוקש עבור אנשים המחפשים טיפולים חדישים שאינם זמינים בארצם.

 

אילו סוגי שירותים רפואיים מציעים בתי החולים בטורקיה?

ישנם בתי חולים רבים המספקים שירותי רפואה מתקדמת בטורקיה ומתקנים ברמה בינלאומית הכוללים כירורגיה כללית, ניתוחי לב, נוירולוגיה, אורטופדיה ורפואת שיניים בין היתר. העלות הממוצעת של טיפול רפואי בטורקיה סבירה בהשוואה למדינות אחרות כמו בריטניה או ארה"ב (בהתחשב בשער החליפין בין הלירה לאותם מטבעות).

אתה יכול גם להיעזר בבדיקות בריאות בחינם בכל מרפאה פרטית או מרפאת עור במהלך שהותך בטורקיה על ידי תשלום קטן (בסביבות $10

טיפולי שיניים בטורקיה

אנו חיים בעידן שבו שירותי הבריאות הופכים נגישים יותר ויותר ברחבי העולם. זו כבר לא פריבילגיה לקבל גישה לשירותים רפואיים, אלא משהו שעומד בקנה אחד עם הצרכים הסטנדרטיים.

הטורקים הם מהמשגשגים בעולם בכל הנוגע לטיפולי שיניים. הם יכולים לגשת לשירותי שיניים באיכות גבוהה ובמחיר סביר. הפופולריים ביותר מבין הטיפולים הללו הם:

  • השתלות שיניים
  • רפואת שיניים קוסמטית
  • טיפולי שורש
  • עקירת שיניים
  • ניתוחי שיניים

עם השירותים הרפואיים המתקדמים של טורקיה, המדינה מהווה יעד אטרקטיבי עבור אנשים המחפשים טיפול שיניים איכותי.

טורקיה היא ביתם של כמה ממרפאות השיניים המתקדמות באירופה. יש יותר מ-3,000 מרפאות פרטיות בהן ניתן לבצע כל מיני טיפולים.

ישנם גם מוסדות בריאות ציבוריים רבים המעניקים טיפול ללא תשלום לאנשים עם צרכים רציניים.

בעוד שרופאי שיניים טורקים מדביקים בהתמדה את עמיתיהם המערביים מבחינת מיומנויות וטכנולוגיות, עדיין יש להם הרבה מה ללמוד.

השתלות שיער בטורקיה

טורקיה ראתה עלייה מהירה במספר השתלות השיער והליכי ניתוחים קוסמטיים (חומת תשלום). זה נובע בחלקו מהעלות הנמוכה יותר של הליכים אלה, שזמינים במחיר הרבה יותר טוב מהמחיר שלהם במדינות המערב.

רופאים טורקים מסוגלים לבצע הליכי השתלת שיער עם הציוד המתקדם שלהם, שהוא מבין המתקדמים בעולם. זה נעשה על ידי לקיחת שיער מחלק אחד של הגוף והשתלתו באזור אחר.

השתלות שיער הן אחד השירותים הרפואיים המובילים בטורקיה. בעזרת רופאים טורקים, מטופלים יכולים לעבור הליכי השתלת שיער כדי להחזיר את שיערם. ישנן מספר טכניקות שונות שניתן להשתמש בהן במהלך הניתוח ורופאים טורקים משתמשים בטכניקות אלו לפי מה שהכי מתאים לצרכי המטופל שלהם.

טורקיה היא מדינה אשר ידועה בשירותיה הרפואיים המתקדמים. היא דורגה בין 3 המדינות המובילות באירופה עם השירותים הרפואיים הטובים ביותר.

השתלת שיער על ידי רופא טורקי היא אחד מטיפולים מתקדמים רבים המוצעים למטופלים בטורקיה. הטיפול נועד למזער סיבוכים וסיכונים בניתוח.

השתלת שיער היא אחד ההליכים הפופולריים ביותר בקרב גברים מכיוון שהיא עוזרת להם לא רק להגביר את הביטחון העצמי שלהם אלא גם את האטרקטיביות שלהם.

ההליך מבוצע על ידי רופאים מנוסים בתחום. טורקיה ידועה בשירותיה הרפואיים המתקדמים ויש לה רופאים רבים המתמחים בתחום המסוים הזה.

מידע נוסף תמצאו בדף הפייסבוק של פורטל הייר טורקיי.

כמה בטוח לנסוע לטורקיה לצורך טיפול רפואי?

טורקיה נחשבת למדינה בטוחה לתיירות רפואית. ישנם בתי חולים בינלאומיים רבים בטורקיה המציעים שירותים רפואיים מתקדמים. זה מאוד בטוח לנסוע לטורקיה לטיפול רפואי. הסיבה לכך היא שהמדינה עשתה מאמצים אדירים בחיזוק מערכות הבריאות שלה, כולל הקמת משרד בריאות חדש.

בטורקיה יש כמה מבתי החולים הטובים באירופה וחלקם מדורגים בין בתי החולים הטובים בעולם. עם טכנולוגיות כמו MRI, סריקות CT ורפואה גרעינית, אתה יכול לקבל טיפולים מיוחדים שאינם זמינים בשום מקום אחר באירופה. המתקנים הרפואיים בטורקיה הם מהטובים באירופה ומספקים מגוון רחב של טיפולים מתקדמים. לטורקיה יש את אחד ממתקני הבריאות המודרניים והמתקדמים ביותר באירופה. היא נחשבת למדינה בטוחה לנסוע אליה לקבלת טיפול רפואי, והיא ביתם של כמה מהרופאים הטובים בעולם.

מערכת הבריאות הטורקית היא מהגדולות והטובות בעולם. היא מדורגת כאחת המדינות הבטוחות ביותר לטיפול רפואי ומדורגת במקום השלישי בעולם עבור מערכות בריאות איכותיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *